Kursy języka angielskiego (także inne języki obce), które nadawała rozgłośnia BBC w ostatnich latach na antenie Polskiej Sekcji BBC można odsłuchać w Internecie. W kursach tych znajdują się najrozmaitsze tematy: od spraw życia codziennego, poprzez muzykę, sport po biznes.

Kursy te uczą gramatyki, wyrażeń idiomatycznych, słownictwa – zarówno specjalistycznego, jak i kolokwialnego – a przede wszystkim żywej mowy w wydaniu rodowitych Anglików.

W każdej lekcji, oprócz tekstów i materiału dźwiękowego, znajdziecie słowniczek, objaśnienia oraz krótki test językowy.

Natomiast dla osób, które wolą lekcje z prawdziwym lektorem sąszkoły językowe takie jak angielski Kielce.

Kursy BBC

Jak opanować dowolny język obcy, więcej… Jeżeli naprawdę chcesz nauczyć się języka, jeżeli śmieszą Cię rady typu:”jak skutecznie nauczyć się języka w ciągu 3 dni”, jeżeli chcesz mieć trwały efekt w postaci prawdziwej znajomości języka, to ten e-book jest dla Ciebie. Polecam go moim słuchaczom i wszystkim młodym ludziom, którzy chcą w sobie rozbudzić pasję uczenia się języków obcych.AnnaIdealna pozycja dla każdego, kto zamierza rozpocząć przygodę z poznaniem języka lub ebooki. Metody zawarte w tej książce sam stosowałem i stosuję, lecz znalezienie ich zajęło mi kilka dobrych lat. Żałuję, że taka książka pojawiła się dopiero teraz, a nie kilka lat wcześniej, kiedy to zaczynałem poszukiwania. Książka ta utwierdziła mnie w przekonaniu, że droga, którą kroczę prowadzi mnie w dobrym kierunku. pozdrawiamMirek