Angielski z BBC

Angielski z BBC

Kursy języka angielskiego (także inne języki obce), które nadawała rozgłośnia BBC w ostatnich latach na antenie Polskiej Sekcji BBC można odsłuchać w Internecie. W kursach tych znajdują się najrozmaitsze tematy: od spraw życia codziennego, poprzez muzykę, sport po biznes.

Kursy te uczą gramatyki, wyrażeń idiomatycznych, słownictwa – zarówno specjalistycznego, jak i kolokwialnego – a przede wszystkim żywej mowy w wydaniu rodowitych Anglików.

W każdej lekcji, oprócz tekstów i materiału dźwiękowego, znajdziecie słowniczek, objaśnienia oraz krótki test językowy.

Natomiast dla osób, które wolą lekcje z prawdziwym lektorem sąszkoły językowe takie jak angielski Kielce.

Kursy BBC

Jak opanować dowolny język obcy, więcej… Jeżeli naprawdę chcesz nauczyć się języka, jeżeli śmieszą Cię rady typu:”jak skutecznie nauczyć się języka w ciągu 3 dni”, jeżeli chcesz mieć trwały efekt w postaci prawdziwej znajomości języka, to ten e-book jest dla Ciebie. Polecam go moim słuchaczom i wszystkim młodym ludziom, którzy chcą w sobie rozbudzić pasję uczenia się języków obcych.AnnaIdealna pozycja dla każdego, kto zamierza rozpocząć przygodę z poznaniem języka lub ebooki. Metody zawarte w tej książce sam stosowałem i stosuję, lecz znalezienie ich zajęło mi kilka dobrych lat. Żałuję, że taka książka pojawiła się dopiero teraz, a nie kilka lat wcześniej, kiedy to zaczynałem poszukiwania. Książka ta utwierdziła mnie w przekonaniu, że droga, którą kroczę prowadzi mnie w dobrym kierunku. pozdrawiamMirek


1 komentarz

  1. Ciekawa propozycja. Oczywiście istnieją uniwersalne zasady pomagające szybko przyswoić dowolny język. Obecnie jest duży wybór ciekawych metod nauki, dlatego przed rozpoczęciem nauki warto sprawdzić informacje o kilku metodach i wybrać tę, która wydaje się być najskuteczniejsza i jednocześnie pasuje do naszego rozkładu dnia. Aby osiągnąć sukces ważna jest intensywność nauki, a ta jest możliwa tylko wtedy gdy używamy metody, którą łatwo dopasować do naszych zajęć.

    Odpowiedz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>